Przemysłowe

Drukarka RHINO 5000 Zestaw Walizkowy

Drukarka RHINO 5000 Zestaw Walizkowy

Zestaw z drukarką RHINO 5000 to gotowe do działania rozwiązanie dla profesjonalistów: twarde etui, drukarka RHINO 5000 (chroniona przed uderzeniami warstwą gumy), biała, elastyczna taśma nylonowa RHINO o szerokości 19 mm (M1300), zasilacz sieciowy oraz sześć baterii AA.

Drukarka RHINO 6000

Drukarka RHINO 6000

Drukarka RHINO 6000 jest przeznaczona dla wysokiej klasy, wymagających specjalistów w branży transmisji danych, elektrycznej, serwisu, profesjonalnych zastosowań audio i wideo oraz innych. Drukarka RHINO 6000 jest wyposażona w wiele rewolucyjnych i oszczędzających czas funkcji. Wyjątkowe klawisze dostępu eliminują zgadywanie i pozwalają szybko i w prosty sposób formatować typowe rodzaje etykiet służących do oznaczania przewodów i kabli, zespołów zacisków, krosownic i nie tylko.

RHINO 6000 Zestaw Walizkowy

RHINO 6000 Zestaw Walizkowy

Zestaw walizkowy RHINO 6000 jest przeznaczony dla wysokiej klasy, wymagających specjalistów w branży transmisji danych, elektrycznej, serwisu, profesjonalnych zastosowań audio i wideo oraz innych. Zestaw walizkowy RHINO 6000 zawiera urządzenie RHINO 6000, które ma wiele rewolucyjnych, oszczędzających czas funkcji i jest wyposażone w oprogramowanie RHINO Connect. Wyjątkowe klawisze dostępu drukarki eliminują zgadywanie i pozwalają szybko i w prosty sposób formatować typowe rodzaje etykiet służących do oznaczania przewodów i kabli, zespołów zacisków, krosownic i nie tylko.

Drukarka RhinoPRO 5000

Drukarka RhinoPRO 5000 - doskonały wybór dla instalatorów

RHINO 5000 to dostępna cenowo, ale w pełni profesjonalna termosublimacyjna drukarka etykiet, idealna do pracy w terenie i mająca całą gamę zastosowań. Jej funkcje specjalne są dostępne za naciśnięciem jednego przycisku, co umożliwia szybkie i łatwe drukowanie etykiet. Jednym dotknięciem możesz drukować etykiety na kable i przewody, krosownice, bloki itd., oszczędzając cenny czas i pieniądze.