Do biura

Drukarka Dymo LabelWriter 400

Drukarka Dymo LabelWriter 400

Drukarka LabelWriter 400 oferuje wszystkie funkcje, które powinna posiadać drukarka etykiet DYMO, ale w bardzo atrakcyjnej cenie.

Drukarka Dymo LabelWriter 400 Turbo

Drukarka Dymo LabelWriter 400 Turbo

LabelWriter 400 Turbo jest najszybszą na świecie drukarką w swojej klasie. Bez trudu osiąga wynik 55 etykiet na minutę!

Drukarka Dymo LabelWriter Duo

Drukarka Dymo LabelWriter Duo

Drukarka LabelWriter Duo łączy w sobie najlepsze cechy drukarek DYMO. Jest to najbardziej wszechstronna drukarka etykiet na świecie. Nie dorównuje jej żaden inny produkt.

Drukarka Dymo LabelWriter Twin Turbo

Drukarka Dymo LabelWriter Twin Turbo

Drukarka LabelWriter Twin Turbo to połączenie dwóch drukarek LabelWriter w jednym urządzeniu. Nie musisz zmieniać rolek z etykietami, gdy chcesz drukować etykiety o innym rozmiarze lub przygotować wysyłkę zbiorczą.

Drukarka Dymo LabelManager 210D

Drukarka Dymo LabelManager 210D

LabelManager 210D to nowa drukarka etykiet, która sprawdza się w każdym miejscu pracy. Jest wszechstronna, ale łatwa w użyciu - drukarka LabelManager 210D ma wszystkie funkcje, jakich oczekuje się od profesjonalnej drukarki etykiet. Całkowicie nowy interfejs użytkownika znacznie ułatwia korzystanie z urządzenia.

Drukarka Dymo LabelManager 350D

Drukarka Dymo LabelManager 350D

LabelManager 350D to idealna drukarka etykiet dla profesjonalistów, którzy oczekują wysokiej jakości od swoich urządzeń biurowych. Ergonomia i fantastyczny wygląd to nie wszystko: liczne funkcje i opcje drukarki LabelManager 350D dotrzymają kroku Twojej kreatywności. Drukarka LabelManager 350D jest kluczem do zorganizowania Twojego biura do najmniejszego szczegółu, dzięki czemu nigdy więcej nie stracisz czasu na ponowne szukanie czegokolwiek. Od teczek i płyt CD do tacek na korespondencję przychodzącą i materiałów biurowych - wszystko jest uporządkowane i zawsze pod ręką.

Drukarka Dymo LabelManager 450D

Drukarka Dymo LabelManager 450D

LabelManager 450D to mistrzyni wśród drukarek etykiet. Dzięki dużej głowicy drukującej pozwala z łatwością tworzyć duże etykiety. Została zaprojektowana do codziennego użytku, drukowania dużych wolumenów etykiet i tworzenia etykiet specjalnych. Jest łatwa w obsłudze i posiada wszystkie potrzebne opcje. Dzięki prostemu połączeniu z komputerem oferuje dodatkowe funkcje: tworzenie etykiet spełniających dowolne wymagania, na przykład zawierających kody kreskowe, logo i ikony. Oczywiście posiada także rozbudowane funkcje pamięci, pozwalające przechować do 25 etykiet i ustawień. Dzięki nim nie musisz wielokrotnie tworzyć ulubionych etykiet i zaoszczędzasz czas.

Drukarka Dymo LabelManager PC II

Drukarka Dymo LabelManager PC II

Drukuj trwałe, kolorowe etykiety o wysokiej jakości korzystając ze swojego komputera. Możesz projektować etykiety, używając ulubionych czcionek, obiektów graficznych i kodów kreskowych dostępnych w systemie Windows, lub drukować bezpośrednio z programów Microsoft Word, Excel i innych.

Drukarka Dymo LabelManager 120P

Drukarka Dymo LabelManager 120P

Nowa drukarka Label Manager 120P udostępnia klawisze szybkiego dostępu do najczęściej używanych funkcji: pogrubienia, drukowania w pionie, podkreślenia, obramowania i rozmiaru czcionki. Aby użyć jednej z tych funkcji, wystarczy nacisnąć klawisz szybkiego dostępu. Poza tym jest to wielozadaniowy, ale prosty model przenośnej drukarki etykiet z klawiaturą typu ABC w rozsądnej cenie.

Drukarka Dymo LabelManager 220P

Drukarka Dymo LabelManager 220P

Nowa przenośna drukarka etykiet LabelManager 220P z klawiaturą podobną do maszynowej umożliwia drukowanie dowolnych etykiet. Tę niewielką i zaawansowaną technologicznie drukarkę można obsługiwać w taki sam sposób, jak organizer PDA. Ponadto drukarka LabelManager 220P udostępnia szeroki wachlarz funkcji: tworzenie wyróżniających się etykiet, na przykład ostrzegawczych lub informujących o zawartości teczek. Pozwala szybko nadać każdemu środowisku pracy profesjonalny wygląd i zwiększyć jego efektywność.

Drukarka Dymo LabelPOINT 250

Drukarka Dymo LabelPOINT 250

Drukarka LabelPOINT 250 oferuje szeroki wachlarz funkcji. Ma wszystko, czego potrzebujesz - i jeszcze więcej. Możesz tworzyć gamę wyróżniających się etykiet, m.in. ostrzegających o niebezpieczeństwie czy określających zawartość teczek, Dzięki niej Twoje środowisko pracy natychmiast i w znacznym stopniu uzyska profesjonalny wygląd, stanie się bardziej wydajne i efektywne.

Drukarka Dymo LabelPOINT 350

Drukarka Dymo LabelPOINT 350

Czas to istotnie pieniądz. Przetrwanie na nowym, znacznie bardziej konkurencyjnym, światowym rynku zależy od wzrostu wydajności. Zwiększ swoją wydajność i popraw organizację dzięki nowej drukarce LabelPOINT 350.

Wytłaczarka Dymo 1540

Wytłaczarka Dymo 1540

Ta dostępna cenowo etykietownica dla biura umożliwia tworzenie etykiet w orientacji pionowej lub poziomej.Jest lekka (wykonana z tworzywa sztucznego), ale pozwala szybko i tanio drukować profesjonalne nylonowe etykiety, które podniosą wydajność pracy w biurze.

Wytłaczarka Dymo 1575

Wytłaczarka Dymo 1575

Wszechstronna etykietownica do zastosowań profesjonalnych. Stworzona z myślą o wyjątkowo bezproblemowym działaniu. Ma pokrętło zmiany kierunku podawania taśmy, które służy także do określania odstępów między znakami. Wytrzymała metalowa obudowa sprawia, że wytłaczarka DYMO 1575 będzie przez wiele lat spełniała wszystkie potrzeby związane z etykietowaniem w każdej firmie.